NECHTE TO NA NÁS

FULL SERVIS INSTALATÉRSKÝCH A TOPENÁŘSKÝCH PRACÍ

Poskytujeme služby spojené s opravou, údržbou, revizí, servisem, rekonstrukcí vody, plynu, topení, solárních panelů a klimatizací.

OBJEDNAT TUTO SLUŽBU >

 

SITUACE V DOMÁCNOSTI?

opravy vody, topení a plynu bez starostí

S námi máte jistotu kvalifikovaných pracovníků a individuálního přístupu. Máme k dispozici zkušené odborníky, kteří rychle vyřeší všechny Vaše problémy.

OBJEDNAT TUTO SLUŽBU >

 

zajistíme vše potřebné

PROVÁDÍME PRAVIDELNÉ PROHLÍDKY A SERVIS

Životnost kotlů, klimatizací a solárních panelů závisí také na jejich správné údržbě. Provádíme záruční i pozáruční servis námi dodaných produktů. Samozřejmostí je pravidelná prohlídka kotlů, která je daná ze zákona.

OBJEDNAT TUTO SLUŽBU >

 

obraťte se na nás

solární panely, klimatizace

Zajišťujeme projekční služby a poradenství na profesionální úrovni. Rádi Vám poradíme. Neváhejte se na nás obrátit. Děláme také individuální projekční řešení na míru. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a budeme dbát na Vaše pokyny.

OBJEDNAT TUTO SLUŽBU >

 

jsme tu pro Vás

řešení na míru a individuální zakázky

Přijedeme obhlédnout situaci k Vám domů. Náš technik Vás seznámí s odhadovaným rozsahem prací,  časovou náročností a cenovou nabídkou. Následně si sežene a obstará veškeré potřebné díly, nástroje a komponenty, které bude pro svou práci potřebovat. Nemusíte se tedy o nic starat. Vše vyřídíme za Vás.

OBJEDNAT TUTO SLUŽBU >