STANDARDNĚ ZAJIŠŤUJEME

tyto služby

rozvody plynu, rozvody topení, mechanické čištění odpadů, montáže a opravy rozvodů vody, montáž kotlů,bojlerů, topidel a radiátorů, montáže odpadů, výměna stoupaček, montáž sanitární techniky a příslušenství, rozvody kanalizace zakládání ležaté kanalizace.

voda

Profesionální instalatérské práce, mnoho let zkušeností v oboru, kvalitní servis.

více

topení

Specializujeme se na rozvody tepla a systémy vytápění, topidla a alternativní zdoje tepla, otopná tělesa a regulaci tepla.

více

plyn

Provádíme kompletní rozvody plynu v bytech, rodinných, panelových domech a průmyslových objektech.

více

soláry

Servis a instalace všech typů solárních instalací a fotovoltarických systémů.

více
 


Pro naši práci používáme léty ověřený systém podlahového vytápení PUSH. Podlahové vytápění vám zajistí pocit příjemného tepla v celém prostoru místnosti, je komfortní, úsporné a bezpečné. Díky rovnoměrnému rozložení tepla nedochází v místnostech k víření prachu. Cítíte se komfortně již při nižší teplotě vzduchu. Obojí znamená zdravější prostředí pro vaši rodinu. Srdcem celého systému je rozdělovač HERZ-PUSH vyrobený z extrémně odolného kompozitního materiálu. Jednou z jeho mnoha vlastností je také maximální tlumení hluku pro váš ničím nerušený spánek. Díky použití násuvných tvarovek je zaručena rychlá a bezproblémová montáž.

Veškeré komponenty podlahového vytápění HERZ-PUSH jsou vyráběny pod přísnou kvalitativní kontrolou pouze v našich evropských výrobních závodech a díky tomu vám můžeme poskytnout záruku v délce 25 let.

Více informací naleznete zde: www.herz.cz