STANDARDNĚ ZAJIŠŤUJEME

tyto služby

Rozvody plynu, rozvody topení, montáže a opravy rozvodů vody, montáž kotlů, bojlerů, topidel a radiátorů, montáže odpadů, výměna stoupaček, montáž sanitární techniky a příslušenství, rozvody kanalizace, mechanické čištění odpadů, zakládání ležaté kanalizace.

voda

Profesionální instalatérské práce, mnoho let zkušeností v oboru, kvalitní servis.

více

topení

Specializujeme se na rozvody tepla a systémy vytápění, podlahové topení, topidla a alternativní zdoje tepla, otopná tělesa a regulaci tepla.

více

plyn

Provádíme kompletní rozvody plynu v bytech, rodinných i panelových domech a v průmyslových objektech.

více
Pro naši práci používáme léty ověřený systém podlahového vytápení PUSH. Podlahové vytápění vám zajistí pocit příjemného tepla v celém prostoru místnosti, je komfortní, úsporné a bezpečné. Díky rovnoměrnému rozložení tepla nedochází v místnostech k víření prachu. Cítíte se komfortně již při nižší teplotě vzduchu. Obojí znamená zdravější prostředí pro vaši rodinu. Srdcem celého systému je rozdělovač HERZ-PUSH vyrobený z extrémně odolného kompozitního materiálu. Jednou z jeho mnoha vlastností je také maximální tlumení hluku pro váš ničím nerušený spánek. Díky použití násuvných tvarovek je zaručena rychlá a bezproblémová montáž.

Veškeré komponenty podlahového vytápění HERZ-PUSH jsou vyráběny pod přísnou kvalitativní kontrolou pouze v našich evropských výrobních závodech a díky tomu vám můžeme poskytnout záruku v délce 25 let.

Více informací naleznete zde: www.herz.cz